web analytics

Belarus Dil Okulları ve Devlet Üniversiteleri

Belarus Dil Okulları

Belarus Dil Okulları

Belarus dil okulları, Rusça dil eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerden birisidir.  Belerus eğitime verdiği önem ve güvenlik önemlerine verdiği önemle tüm Dünya’ya adını yazdırmıştır. Beyaz Rusya’da öğrencilere birçok olanak tanımaktadır. Tüm Dünya’da olduğu gibi Türkiye’den de pek çok öğrenci Rusça öğrenmek için Belarus dil okullarını tercih ediyorlar. Belarus’ta üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin belli bir seviyede Rusça dilini bilmeleri gerekmektedir. Rusça dili yeterlilik programları vardır. Yeterlilik programlarını başarı ile tamamlayan öğrenciler üniversite eğitimlerine Rusça olarak devam edebilmektedirler. Rusça dilini yeteri kadar bilmeyen öğrenciler için üniversitelerde hazırlık dil eğitimleri verilmektedir. Öğrencilerin hedeflerine uygun farklı dil programları bulunmaktadır. Belarus’un anadili Rusça olup halkının yüzde 98 i Rusça dilini kullanmaktadır. Belarus’ta yıllık üniversite ve yükseköğrenim kurumlarında 6 binden fazla yabancı öğrenciler eğitim almaktadır.

Belarus Dil Okullarının Avantajları

Belarus dil okullarında Türkiye’ye göre pek çok farklılıklar bulunmaktadır. Türkiye’de az uygulama çok test çözme uygulaması yapılmaktadır. Belarus’ta ise tam tersi olarak eğitim düzeyi işlevselliği sürdürür. Eğitimler genel olarak uygulama şeklindedir. Belarus eğitime verdiği önemden dolayı bütün Dünya ülkeleri tarafından tercih edilen ülkelerin başın yer almaktadır. Birçok üniversitede bulunmayan pek çok avantajları bulunur. Bunların bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:
Yeni bir dil öğrenmiş olursunuz.
Belarus’ta almış olduğunuz diplomanın pek çok ülkede geçerliliği vardır.
Belarus’ta almış olduğunuz eğitimler Avrupa standartlarına uygundur.
Akademik kariyeriniz için avantaj elde edersiniz.
İstediğiniz alanda iş bulma imkânınız artar.
Kariyeriniz ile bir adım önde olursunuz.
Belarus’ta dil öğrenme maliyetleri Türkiye’ye göre dada düşüktür.

Türkiye’de farklı bölümlerden pek çok üniversite muzunu bulunmaktadır. Belarus dil okullarında almış olduğunuz Rusça dilini ana dil seviyesinde konuşarak kariyerinizi istediğiniz kadar yükseltebilirsiniz. Belarus’ta güvenlik önlemleri üst düzeydedir. Sağlık hizmetleri kaliteli ve ırkçılık ayırımı yoktur.

Belarus Dil Okulu Fiyatları

Belarus’ta dil okullarının fiyatları birçok etkene göre farklılık göstermektedir. Öğrencilerin seviyesi, eğitim almak istedikleri süre, konaklama ve ulaşım hizmetleri bu farklılıklarda bir kaçıdır. Öğrencilerin eğitim süreleri boyunca belirlediğimiz eğitim paketleri mevcuttur. Belirli paketlerden aldığınız sürece eğitim boyunca gerekli tüm masraflarınızı kapsar.

Belarus eğitim firması olarak düzenlemiş olduğumuz eğitim paketlerinden almanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Genel olarak da öğrencilerimiz Belarus dil okulu paketlerini tercih etmektedirler.

Belarus dil okulunda eğitim almak için +90 532 390 57 38 nolu telefonu arayarak danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
İletişime Geç
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?