web analytics

Belarus Dil Okulu ve Üniversite Eğitimi Danışmanlığı

Belarus Üniversitelerinde Eğitim

Belarus Dil Okulu

Belarus dil okulu, eğitim almak için en çok tercih edilen ülkelerin başında Belarus gelir. Belarus’un ana dili Rusçadır. Ülkemizden ve Dünyanın birçok ülkesinden dil öğrenmeye gelen öğrencilere ev sahipliği yapar. Dil eğitimi alanında geliştirilmiş çok sayıda okullar bulunmaktadır. Dil okullarının büyük çoğunluğu Belarus’un başkenti Minsk’te bulunur. Ayrıca üniversite öğrencileri için farklı seviyelerde dil okulu programları bulunmaktadır. Üniversiteyi Rusça dili ile eğitim veren üniversitelerde devam etmek isteyenler ile başlangıç seviyesinde Belarus dil okulu ile eğitim alabilirsiniz. Ayrıca Belarus Rusça dil okulu yeterlilik programları da mevcuttur. Belarus dil okulu programlarını başarı ile tamamlar. Üniversite öğrencileri eğitimlerine Rusça olarak devam edebilirler. Belarus’un eğitim dili Rusça’dır.

Belarus Dil Kursu Avantajları

Rusça dil eğitimi alınabilecek en kapsamlı yerlerden birisidir Belarus. Çünkü Belarus’un ana dili Rusça’dır. Yerli halkı tarafından düzgün kullanılmaktadır. Belarus’ta ülkemize ve birçok ülkeye göre hayat daha ucuzdur. Ayrıca Belarus’un halkı yabancı insanlara karşı hoşgörülüdür. Özellikle üniversite eğitimi için gelen öğrencilere karşı yardımseverlerdir. Ayrıca güvenlik önlemleri ise en üst seviyededir. Suç oranı ise çok düşüktür. Yani refah düzeyi ve yaşam düzeyi yüksektir.

Son yıllarda Rusça dil kurslarına katılmak popüler hale gelmiştir. Rusça dilinin en aktif olarak konuşular ülkelerden birisidir Belarus. 

Eski Sovyetler Birliği döneminde eğitim merkezi olarak Belarus anılırdı. Çünkü ülkede eğitime verilen önem oldukça yüksektir. Özellikle Belarus’un başkenti Minsk’te 30’dan fazla üniversite ve benzeri eğitim kurumu vardır. İsteyen öğrenciler üniversite bünyesi altında bulunan dil kurslarında dil eğitimi alabilirler. Ayrıca özel dil kurslarında da eğitim alınabilmektedir. Diğer Rus ülkelerine göre eğitim alınabilecek en ekonomik ülkedir. Başkent Minsk’te çok sayıda devlet üniversitelerinde eğitim almak mümkündür.

2. Dil olarak öğrendiğiniz Rusça dili ile kariyerinize kariyer katabilirsiniz. Böylece daha fazla iş olanaklarına sahip olursunuz.

Rusça Dil Okulu Fiyatları

Belarus’ta dil okulu fiyatları öğrencinin seviyesine ve gelmek istediği hedefe göre değişiklik göstermektedir. Çünkü, fiyat değişikliklerini etkileyen bazı faktörle vardır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Dil eğitimi almak istediğiniz okul ve eğitim süresi.
  • Eğitim süresi boyunca vize işlemleri.
  • Konaklama hizmetleri.
  • Uçak bileti fiyatları.

Belarus eğitim firması olarak düzenlediğimiz eğitim paket programlarımız mevcuttur. Paket programlarımızdan yararlanmak isterseniz eğitim boyunca tek fiyat olacaktır. Bütün masraflar paket kapsamındadır. Vize işlemleri de bu pakette dahildir.

Belarus eğitim firması ile dil kursuna katılmak ve kariyer sahibi olmak için +90 532 390 57 38 nolu telefonla İletişime geçebilirsiniz. Danışmanlarımızdan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
İletişime Geç
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?