web analytics

Belarus Rusça Dil Okulu Fiyatları

Belarus Rusça Dil Okulları

Belarus Rusça Dil Okulu Fiyatları Hakkında

Belarus Rusça dil okulu fiyatları, her Üniversitede farklı olmasının haricinde öğrencilerin hedefine, seviyesine ve eğitim süresine göre farklılıklar gösterir. Dil okulu fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunların başında ise eğitim almak istediğiniz üniversite ve dil okulunda almış olduğunuz eğitim süresidir. Ayrıca yurt ücreti, vize işlemleri, uçak bileti gibi masraflarda dil okul fiyatlarının değişmesi nedenlerindendir.

Rusça dil okulluna ister yaz dönemi, ister kış dönemi katılabilirsiniz. Ayrıca paket eğitim programlarımız mevcuttur. Bu eğitim paketlerinin içeriği eğitim boyunca eğitim için gerekli olan tüm masrafları kapsar. Detayları için danışmanlarımızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Belarus Minsk’te dil okulunda Rusça dil eğitimi alarak Rusça’yı anadil seviyesinde öğrenebilirsiniz. Belarus Eğitim firması olarak öğrencilerimize birçok kolaylıklar sağlıyoruz. Ana dili Rusça olan Belarus’ta halkın %98 Rusça dilini kullanmaktadırlar. Rusça dil okullarında eğitimler profesyonel eğitmenler işliğinde verilir. Öğrencilerimiz zaman kaybı yaşamadan Rusça dilini kısa sürede öğrenmektedirler. Ülkemize döndükleri zaman rakiplerine göre avantajlı olarak iş hayatına atılırlar.

Belarus’ta dil okulları aylık 80 ders saati olarak belirlenmiştir. Dil okullarına 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve dönemlik olarak tercih edebilirsiniz. Dil okullarını başarı ile bitiren öğrenciler üniversite eğitimlerini istedikleri bölümde okuyabilirler. Belarus üniversite diplomalarının ülkemizde ve birçok Avrupa ülkelerinde geçerliliği vardır.

Minsk Devlet Dil Üniversitesi Belarus Rusça Eğitim Paket Fiyatları

  • 1 Aylık Rusça Kurs Paketi : 80 Akademik Ders Saati 1.245 Dolar
  • 2 Aylık Rusça Kurs Paketi : 160 Akademik Ders Saati 1.745 Dolar
  • 3 Aylık Rusça Kurs Paketi : 240 Akademik Ders Saati 2.045 Dolar
  • 4 Aylık Rusça Kurs Paketi : 320 Akademik Ders Saati 2.595 Dolar
  • 5 Aylık Rusça Kurs Paketi : 400 Akademik Ders Saati 2.845 Dolar
  • 6 Aylık Rusça Kurs Paketi : 480 Akademik Ders Saati 3.045 Dolar
  • 10 Aylık Rusça Kurs Paketi : 800 Akademik Ders Saati 3.970 Dolar
  • 12 Aylık Rusça Kurs Paketi : 960 Akademik Ders Saati 4.570 Dolar

Minsk Dil Eğitimi Öğrencilere Neler Kazandırır?

Belarus Minsk’te üniversitelerin başında Belarus Devlet Dil Bilim üniversitesi ve Pedagoji üniversitesi gelir. Bu üniversitelerde öğrencilerimize farklı dil programları sunuyoruz. Devlet dil bilim üniversitesinde dil kursları yıl boyunca devam eder. Öğrencilerimize dil eğitimleri profesyonel eğitmenler tarafında haftada 20 saat olarak verilmektedir.

Belarus Devlet Dil Bilim Üniversitesi yabancı dil alanında adını tüm Dünya’ya duyurmuştur lider üniversitelerdendir. 1948 yılında kurulmuştur. Böylece 22 farklı dilde dil eğitimi verir.

Pedagoji Üniversitesi, Belarus’un en eski üniversitelerinden birisidir. . 1914 yılında eğitime başlamıştır. İlk ve orta dereceli okullar için kimya, matematik, coğrafya, tarih, fizik, psikoloji dil ve benzeri alanlarda öğretmen yetiştirme alanında uzmandır. Günümüzde ise 41 farklı alanda eğitim vermektedir. Ayrıca yüksek lisans ve doktora programları da bulunur.

Öğrencilerimiz 1 yıl süren hazırlık programlarına ya da yaz kurslarına katılarak Rusça dilini öğrenebilirler. Hazırlık sınavlarını başarı ile bitiren öğrencilerimiz Minsk’te istedikleri bölümde üniversite okuyabilir. Belarus’ta üniversiteleri başarı ile bitiren öğrencilerimizin aldıkları diploma ve sertifikaların uluslararası geçerliliği vardır. Belarus’ta dil öğrenmenin yanı sıra birçok kültürü de tanıma fırsatını yakalamış olursunuz. Farklı dillerde öğrenme yansını yakalarsınız. Değişik lezzetler tadabilir, muhteşem doğa manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Tarihi yerleri gezerek Belarus’un geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Belarus Rusça dil okulu fiyatları için Belarus Eğitim firması ile iletişime geçebilirsiniz. Kayıt başvurusu yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
İletişime Geç
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?