web analytics

Belarus Rusça Kursu

Belarus Rusça Kursu – Belarus Rusça’nın En Aktif Konuşulduğu Ülke

Belarus Rusça kursu , Rus ülkeleri arasında Rusçanın en aktif olarak konuşulduğu ülkede eğitim vermektedir. Günlük hayatlarında halkın % 98’i Rusça dilini konuşmaktadırlar. Belarus’un resmi dili Rusçadır. Ülke eğitime verdiği önemle bütün Dünya’ya adını duyurur. Eski Sovyetler Birliği döneminde eğitim merkezi olarak Belarus anılmaktadır. Ülkenin kültür düzeyi yüksek, halkı ise son derece sakindir. Gelir düzeyi yüksek ve dağılımı ise eşittir. Güvenlik önlemleri son derece sıkıdır.Türkiye ile Rusya arasındaki ekonomik ve siyasi ilişkilerin her geçen gün artması bizleri de Rusça öğrenmeye yöneltir. Rusça öğrenmenin avantajları ise her geçen gün artmaktadır. Belarus’un başkenti olan Minsk’te 30’un üzerinde üniversite ve dengi eğitim kurumu bulunur. Ülkenin bütün şehirlerinde üniversite eğitimi almak, Rusça dil öğrenmek, hazırlık programlarına katılmak Belarus Rusça Kursları ile mümkündür. Türkiye’ye ve diğer Rus ülkelerine kıyasla Rusça kursu Belarus’ta oldukça ekonomiktir. Ayrıca kurumumuz Belarus’ta Rusça eğitimi almak isteyenlere bütçelerine en uygun eğitim programları sunar. Beyaz Rusya’daki üniversiteler kısa ve uzun dönemli Rusça kurslar, lisans ve yüksek lisans eğitimleri vermektedir.

Belarus Rusça Kursu ile Sertifika ve Diploma Almanın Avantajları

Belarus’ta Rusça öğrenerek üniversite eğitimi almak sizin kariyerinize kariyer katacaktır. Belarus Rusça Kursu aracılığı ile almış olduğunuz sertifikalar Dünyanın dört bir köşesinde geçerlidir. Ayrıca 80’den fazla ülkede geçerliliği olan diplomalar sunuyoruz.

Belarus Rusça Kursu Neden Önemli?

Belarus’ta üniversite okuyabilmek için Belarus üniversitelerinin en önemli şartlarından birisi Rusça bilmektir. Yani üniversite yönetimi tarafından yapılan sınavda başarı göstermektir. Rusça bilmeyen ya da yeterli başarıya ulaşamayan yabancı öğrenciler üniversitelerin hazırlık bölümünde eğitimlerine devam etmeleri gerekir. Belarus Rusça hazırlık eğitimleri 1 akademik yıl sürer. Hazırlık programları sonunda başarılı olmak üniversite eğitimlerine devam edebilmek için zorunludur. Yalnız Belarus’ta yüksek lisans doktora eğitimi için eğitim almak istediğiniz üniversitelerin hazırlık eğitimini almak zorunlu değildir. Rus ülkelerinde hazırlık eğitimini başarı ile tamamlamış hazırlık sertifikasını almış öğrenciler için bu sertifika Belarus yükseköğrenim için yeterli olacaktır.

Belarus Rusça Yaz Kursları

Belarus Rusça kursu, Rusça öğrenmek isteyenler için yaz dönemleri için de planlanmıştır. Rusça kurs süreleri istek ve ihtiyaca göre 1-2-3 aylık olarak verilir. Belarus Cumhuriyetinde Minsk Devlet Dil Üniversitesi yabancı dil eğitiminde öncü kurumların başında yer almaktadır. Minsk Devlet dil üniversitesinde Rusça kursları yılın her ayı devam eder. Haftalık akademik ders saati haftalık 20 saattir. Aylık olarak ise 80 saattir. Belarus Rusça kursu uzman öğretim görevlileri tarafından verilir.Yabancı öğrencilere Rusça dil eğitimi için Rusça dil eğitimi fakültesi bulunur. Uzman eğitim kadrosu ve alanında başarılı öğretim görevlilerinden oluşmaktadır. Türkiye’den Belarus yaz okullarını tercih eden öğrenciler genellikle Rus dili ve edebiyatı okuyan öğrencilerdir. Ayrıca Rusça mütercim tercümanlık okuyan ve Rusça’yı 2. yabancı dil olarak tercih edenlerden oluşmaktadır. Minsk Devlet Dil Üniversitesi yapı ihtimali ile Tüm Dünya’dan öğrenci kabul etmektedir. Bundan dolayı değişik kültürlerle iç içe Rusça dilinde pratik yapabilir ve öğrenebilirsiniz.Belarus Rusça kursu, yeni yerler keşfetmek ve Rusça’yı yerinde öğrenmek isteyenler için Belarus Minsk en doğru yerdir. Belarus’ta Rusça kursları hem geleneksel hem de öğrencilerin dil ortamında günlük iletişime hazırlanmalarını sağlayacak yoğun bir şekilde geçmektedir. Öğrenciler bireysel ya da grup eğitimlerine davam edebilirler. Rusça yaz okulu grupları Rusça dil seviyelerine göre belirlenmektedir. Eğitim kadrosu son derece tecrübeli olup yabancı öğrenciler ile iletişim kurmakta oldukça başarılıdırlar. Eğitim becerileri gelişmiş eğitmenlerden oluşur.Belarus Rusça kursu paketleri hakkında detaylı bilgi almak ve Belarus’ta Rusça öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belarus Rusça Kursu FiyatlarıEn Uygun Fiyat Garantili Belarus Rusça Kursları

Belarus Rusça Kursu fiyatları öğrencilerin Rusça bilgisine ve altyapısına göre değişiklik göstermektedir. Belarus Rusça Kursu olarak öğrenci yerleştirme ve eğitim danışmanlık hizmet firması olarak birden fazla sayısız  alternatif sunuyoruz. Belarus Rusça Kursu Ücretleri Üniversitesine göre aynı değildir.

Belarus Rusça Kursu – Neden Belarus Ülkesi Seçilmeli?

Belarus Rusça Kursu Eğitimi programlarına kayıt olarak Belarus’ta yaşamaya başlayarak halkının refah düzeyi, eğitim dilinin ve resmi dilinin Rusça olmasından dolayı tercih etmeliyiz. Ayrıca Türkiye ve diğer Rus ülkelere göre daha ucuz ve standartlara sahip olmasını sıralayabiliriz. Belarus’un eğitime verdiği önem tüm dünya çapında dikkat çekmektedir. Özellikle yabancı öğrencilere verilen desteklerle tüm öğrencilerin eşit ve keyifli eğitim olanaklarına sahip olması büyük rol oynar. Rusça eğitim denildiğinde ise ilk akla gelen Belarus’un başkenti Minsk gelir.Rusça dil eğitimini Belarus’ta alanlar sadece dili öğrenmekler kalmıyorlar. Beyaz Rusya’nın kültürünü ve yaşayış biçimlerini tanır, dili daha iyi kavrama imkânı bulur. Ülkemizde özellikler turizm sektörü çok yaygındır. Turizm sektörüne yatırım yapmak ya da turizm sektöründe üst düzeyde çalışmak isteyenler için Rusça dilinin önemi aşikârdır. Ülkemize her yıl milyonlarca Rusça dilini kullanan turist gelmektedir. Ayrıca özel sektörlerde de sayıları her geçen gün artan Türk-Rus şirketlerinde ise iş bulma imkanınız artar. Farklı etnik grupların bir arada yaşadığı Belarus’ta öğrenciler farklı kültürleri tanırlar. Bu da öğrencilerin kültür bakımından zenginleşmesine katkı sağlar.Belarus Rusça Kursu aracılığı ile Belarus’ta eğitim almak istiyor iseniz firmamızın bütçenize uygun eğitim paketlerinden faydalanabilirsiniz.  Belarus Rusça Kursu hakkında daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.
Sohbete Başla
İletişime Geç
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?