web analytics

Belarus’ta Dil Kursu ve Belarus Okullarında Rusça Eğitimleri

Belarus Üniversitelerinde Eğitim

Belarus’ta Dil Kursu

Belarus’ta dil kursu eğitimlerine katılarak başkent Minsk’te Rusçayı yaşayarak öğrenebilirsiniz.  Ülkemizde önemli bir yere sahip olan Rusça dili Belarus’un ana dili olarak kullanılmaktadır. Dolayısıyla eğitim dili olarak da Rusça kullanılmaktadır. Belarus’ta dil kurslarına katılarak Rusça dilini ana dil seviyesinde konuşabilmek Belarus’ta eğitim ile mümkündür. Belarus’ta eğitimde dil kursları seviyelere göre hizmet sunmaktadır. Kur seviyelerine göre gruplandırılan az sayıda öğrenci gruplar ile eğitim imkânı sunar. Ayrıca birebir iletişim imkânları da sunuyoruz. Belarus’ta eğitim ile dil kurslarında yabancı dilinizi üst seviyeye getirebilirsiniz. Türkiye’de aranılan bir birey olabilirsiniz.

Belarus’ta dil kurslarında öğrencilere birçok avantajlar sunulmaktadır. Ülkeye yabancı ülkelerden Rusça dili öğrenmek için gelen öğrenciler Belarus dil kurslarında eğitim alır. Üniversite öğrencileri için çeşitli seviyelerde ve eğitim hedeflerine uygun farklı eğitim programları bulunmaktadır. Ayrıca üniversiteyi Rusça eğitim veren üniversitelerde devam etmek isteyenler için dil kursu yeterlilik programları mevcuttur. Kurslara katılarak dil kurslarını başarı ile tamamladıktan sonra öğrenciler üniversite eğitimlerine Rusça devam edebilirler.

Belarus’ta Dil Kursu Avantajları

Üniversite eğitim dönemi kişinin geleceği ve kariyeri için en önemli dönüm noktasıdır. Rusça dilini kursta öğrenirken günlük yaşam içerisinde pratik yapma fırsatı sunar. Farklı sektörlerde geleceğinize dair deneyim kazandırır. Böylece gelecek yaşamınız için planlamalarınızın gerçekleşmesine katkı sağlar. Belarus eğitimin sunduğu kaliteli eğitimler sayesinde öz güven sahibi olabilirsiniz. Bu öz güveniniz ile özellikle Türkiye’ye aranılan kişiler listesine girebilirsiniz.

 Beyaz Rusya’da yaşayan yerli halkın sıcak samimiyetleri arasına girebilirsiniz. Belarus dil kursunda almış olduğunuz diploma ve sertifikalar Dünyanın farklı ülkelerinde geçerliliği vardır. Öğrenciler kaliteli eğitim alırken ülkede öğrencilere sağlanan pek çok avantajlardan da faydalanabilmektedir.

Belarus üniversitenden mezun olup aldığınız üniversite diploması ile Türkiye’de ve Dünyanın birçok ülkesinde rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Belarusta birçok ülkeye göre eğitim, konaklama, ulaşım ve yemek masrafları öğrenciler için daha uygun fiyatlıdır.

Belarus’ta eğitiminizi tamamladıktan sonra Ülkemize dönüp çalışmak ister iseniz YÖK’ten diploma denkliğini alabilirsiniz.

Belarus’ta Dil Kursu Fiyatları

Belarus’ta dil kursu fiyatları sizin hedef ve seviyenize bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca almak istediğiniz standart paket içeriklerine göre de farklılıklar göstermektedir.

Belarus’ta dil kursuna katılmak ve Rusça dilini yerinde öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0 532 390 57 38 nolu telefon ile danışmanlarımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
İletişime Geç
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?