web analytics

Belarus’ta Rusça Öğrenmek ve Rusça Eğitimi

Belarus’ta Rusça Öğrenmek

Belarus’ta rusça öğrenmek, Belarus da ki devlet üniversiteleri yabancı öğrenciler için çok kaliteli eğitim vermektedirler. son senelerde Türkiye den Yurt dışına gitmeye karar veren Yurt dışında bir çok farklı ülkede eğitim almak isteyen Türk öğrenci sayısı oldukça arttı. Belarus Cumhuriyeti rusça üzerine eğitim almak isteyenlerin gözdesi olmayı başardı.

Neden Belarus’ta Rusça Öğrenmek Gereklidir?

Rusya ile Belarus 2 ülke arasında eğitim ücretlerinin Rusya da çok daha pahalı olması , sadece eğitim ile sınırlı olmayıp özellikle başkent  Moskova ve Petersburg şehirleri tercih edilmekte ve İstanbul’dan dahi bile pahalı olması ve Belarus’ta Rusça Öğrenmek  isterseniz ülke deki eğitimin Rusya dan hiç bir eksisi olmaması ve Minsk Eskişehir şehrimiz gibi öğrenci cenneti olmayı başarması ve dünyanın en güvenli olması etkenlerden ötürü ayrıca ana dilinin Rusya da olduğu gibi Rusça olması sebebi ile tercih edilmektedir.  

Belarus’ta Rusça Öğrenmenin Avantajları 

Belarus’ta Rusça Öğrenmek oldukça ekonomiktir. ayrıca ezbere dayalı yerine test sıbavları yerine ağırlıklı olarak konuşturmaya yönelik ders programı olması bunu yanında her gün ders bitimin de dışarıda yerli halk ile iç içe olma şansı sayesinden her an her yerde Rusça duyuyor olmanız ve öğrendiklerinizi anında pratik yapma imkanı olması ve Eğitmeninizin her gün vereceği ev ödevlerini eksiksiz ve düzenli yapmanız durumunda çok seri bir şekilde Rusçayı öğreneceksiniz.  

Belarus Minsk’te Dil eğitimi alabileceğiniz bir çok devlet üniversitesi bulunmakta ancak bazı üniversitelerde senenin bazı dönemlerinde Rusça kursu sınıfları açılmaktadır ve sadece Minsk devlet dil bilimleri üniversitesinde tüm seviyelere uygun birden fazla Minsk Rusça Kursu sınıfı yıl boyu açılıyor. 

Firma olarak Beyaz Rusya başkent Minsk’te anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin hepsinin öğrenci yurtları aynı lojman içerisinde bulunmaktadır. Bir çok üniversitenin öğrenci yurtları yaklaşık 7 sene önce tamamı yenilenmiştir. Yurtlar Metroya çok yakın yürüme mesafesindedir. Üniversitelerimize metro ile çok kolay ve hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz. Aylık sınırsız metro biniş kartı satış ücreti 15 Dolardır. Belarus  hakkında genel bilgiler ve Minsk Rusça kursları için daha detaylı açıklamalar için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
İletişime Geç
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?