web analytics

Hakkımızda

Neden BELARUS EĞİTİM ?

Belarus Eğitim Belarus’ta Rusça eğitim sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır. Öğrencilerinin öğrenme süreçlerinde bu zamanı yanlarında olarak en verimli şekilde eğitimlerini tamamlarını hedefleye bir firmayız. Belarus Rusça dil eğitiminin yanı sıra üniversite danışmanlığı da yapmaktayız. Amacımız öğrencilerimize Belarusta Rusça eğitimi kaliteli ve kısa öğretmektir. Gelecek hayatlarında iş arayan değil, aranılan kişiler yetiştirmektir. Kariyer hayatlarında başarı basamaklarını hızla atlamak isteyenler için Belarus eğitim için biz buradayız.

BELARUS EĞİTİM –  NELER DAHİL ? HİZMETLERİMİZ

 • Minsk Uluslar Arası Hava Alanında Özel araç ile Karşılama ve uğurlama. Belarus Eğitim ile Minsk Rusça Kursu Eğitimi Ücreti
 • İstanbul – Minsk -İstanbul Uçak Bileti Temini.
 • Belarus Devlet Üniversitelerinin Yurtlarında konaklama imkanı.
 • Noter Onaylı olmak şartıyla Pasaport ve gerekli olan tüm Evrakların Rusça Tercümesi.
 • Belarus Zorunlu Sağlık Sigortası.
 • Belarus Cep Telefonu Hattı Life Operatörü bir Turkcell iştirakıdır. ( hat ücreti ve ilk 1 ay sınırsız internet kullanım tarife ücreti firmamıza aittir.
 • Üniversitenin anlaşmalı olduğu sağlık kurumlarından sağlık raporunun alınması.
 • Üniversiteye kayıt işlemleri.
 • Hoşgeldin Hediye Paketi. 
 • Üniversite ve Minsk Şehir Gezisi tanıtımı
 • Danışmanlık hizmeti ( 08:30 – 20:00 ) ( Acil Durumlarda) 7 /24.
 • Minsk Rusça Kursu sonunda Eğitim alınan Üniversiteden Uluslar arası geçerliliği olan Minsk Rusça Kursu Sertifikası Teslimi.

BELARUS EĞİTİM – Minsk Devlet Dil Üniversitesi – Minsk Rusça Kursu

BELARUS EĞİTİM Kurumumuz;  Minsk Devlet Dil Üniversitesi ve Belarus Devlet Pedagoji Üniversitelerinde Minsk Rusça Kursu dil programları düzenlemektedir. BELARUS EĞİTİM DÜNYASI ile;  Belarus Cumhuriyeti başkenti Minsk’te 12 ay boyunca istediğiniz tarihlerde, her ay başlangıçlı kısa veya uzun süreli Minsk Rusça Kursu programlarına kayıt olabilirsiniz. Farklı kurs olanakları ile farklı zamanlarda yerinde Belarus’ta Rusça dil eğitimi almanızı sağlamaktayız. Yurtdışı eğitimi boyunca ihtiyaç duyduğunuz an firmamız yanınızda olacaktır. Öğrencilerimiz için gerekli alt yapılar yılların verdiği tecrübelerimize dayanarak her geçen gün güçlenmektedir. Ulaşım ve konaklama olanaklarını gidilmeden önce planlamasını yapıyoruz.

Öğrencilerin Rusça öğrenmede ilk tercih ettikleri yer olan Misk eğitim merkezi kısa sürede öğretir. İş ve turistik alanlarda Rusça dili konuşmayı kolaylaştıran kaliteli ve güvenli bir kurumdur. Yabancı dil öğrenmesi zordur ön yargısını bizim firmamızla aşabilirsiniz. Belarusta firmamız aracılığı ile aldığınız Rusça dil eğitimini anadil seviyesinde konuşur duruma gelebilirsiniz. Çünkü Belarus Devlet Üniversitelerinde uzman eğitmenler eşliğinde pratikler yaparak yerinde Rusça öğrenirsiniz. BELARUS EĞİTİM firmamız yılların verdiği tecrübeleriyle öğrencilerimize profesyonel eğitim danışmanlığı yapan ekibe sahiptir. 

Belarus Rusça Kursu

Belarus Eğitim

BELARUS EĞİTİM ile Belarus'un en iyi devlet Üniversitelerinde MİNSK RUSÇA KURSU programlarına kayıt olarak iyi derecede Rusça Öğrenebilirsiniz.

Belarus'ta Üniversite Eğitimi

Belarus'ta Üniversite Eğitimi. Türkiye'de Ösym sınava girmeden ; sadece Lise diplomanız ile Belarus da ilk sene Rusça hazırlık okuduktan sonra dilediğiniz Üniversitede dilediğiniz Fakülteye kayıt olup Üniversite eğitimi alabilirsiniz.

1225
MEMNUN ÖĞRENCİ
32
ANLAŞMALI ÜNİVERSİTE
8
SENE TECRÜBE
9
ANLAŞMALI KOLEJ

Belarus Minsk Devlet Pedagoloji Üniversitesi 

Belarus Eğitim ile Yerinde Rusça öğrenerek iletişim sorununu ortadan aldırmak isteyen tüm öğrenci adayları için kaliteli şekilde eğitim almaları için buradayız. Hızlı bir şekilde gelişen Rus ekonomisini ülkemize yansımasından dolayı her geçen gün ihtiyaç duyulan bir dildir Rusça.

Üniversite; Belarus Minsk şehrinin en merkezi yerinde bulunur. Türkiye Cumhuriyeti (T.C) Minsk Büyük elçiliğine ile yürüme mesafesin hizmet vermektedir.

En çok tercih edilen kullanılan diller arasında olan Rusça; Rusya ve Beyaz Rusya ile ticari ilişkilerde ve kamu sektöründe çalışacak aranılan nitelikte bireyler yetiştiriyoruz.  İhtiyaç duyabileceğiniz tüm durumlarda size yardımcı olacak pratik cümleler, kullanımı kolay, günlük hayatta diyaloglar ile kullanabileceğiniz konuşma kalıpları öğretiyoruz. Belarus‘ta Rusya öğrenmek isteyen tüm adaylarımız için doğru Belarus Eğitimdir.

Belarus Eğitim ile yurt dışında alacağınız eğitimin hayatınızın geri kalanında size neler kattığını göz bulundurmak gerekir. Aldığınız Rusça eğitimle ülkemize döndüğünüzde rakipleriniz çok önünde olacaksınız. Kaliteli zaman ve karşılıklı güven ön prensibimiz olmuştur. Rusçayı üst düzey standartlarda öğretiyoruz. Kişiye özel uygun ücret standartları ile hazırlamış olduğumuz eğitim paketlerini sunuyoruz.

Belarus’ta resmi anlaşmamız olan Rusça eğitim veren üniversiteler ile iş birliği yapıyoruz. Böylece öğrencilerimize daha iyi bir gelecek inşa etmek istiyoruz. Sizlerde bizimle bu yola çıkmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Sohbete Başla
İletişime Geç
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?