web analytics

Minsk Rusça Kursu

Minsk Rusça Kursu – Kursunuzu  Belarus’ta Yerinde Eğitim Alarak Ana Diliniz Gibi Öğrenin.

Minsk Rusça kursu , çeşitli imkanlar ile öğrencilerin Rusça dilini ana dil seviyesinde öğrenmelerini sağlayan kurumdur. Eğitim sektöründe uzun yıllar hizmet vermekteyiz. Amacımız tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz ile değerli öğrencilerimize bu yolda rehberlik etmek ileri hedeflere ulaştırmaktır. Yerinde dil eğitimi alarak daha kısa sürede ve doğru telaffuz ile öğrencileriniz kariyerlerine bir basamak üstte başlarlar.

Avrupa Coğrafyasının en güzel, eğitim sektöründe ve sosyal anlamda oldukça gelişmiş olan ülkelerden birisidir. Belarus aynı zamanda Beyaz Rusya olarakta bilinir. Ülkenin en gelişmiş şehri ve Başkenti Minsk’tir. Seçkin Üniversitelerin geneli Minsk’te yer alır. Türkiye ‘den de öğrenci alan Minsk üniversitelerde en çok kullanılan diller arasında olan Rusçayı en iyi şekilde kurumumuz aracılığı ile öğrenebilirsiniz. 

Minsk Rusça Kursu Programlarına Kimler Katılabilir?

Minsk Rusça Kursları programlarına her yaştan vatandaş katılabilir. Belarus’ta Rusça Kurslarına kayıt olabilmek için hiç bir şart aranmamaktadır. Rusça öğrenmeye gereksinim duyan herkes Minsk’te uzmanlık alanı yabancılara Rusça öğretmek olan Belaruslu eğitim danışmanlarının anlattığı ve keyifli geçen dersler eşliğinde Rusçayı en iyi seviyede öğrenme imkanına sahip oluyorsunuz. Minsk Rusça Kursu Belarus dilinde pratik yapmak ve akıcılıklarını geliştirmek için tasarlanmış bir kurstur.  Belarusça yazmayı, okumayı, konuşmayı ve anlamayı öğrenmenize yardımcı olacak alıştırmalar üzerinden eğitim vermektedir. Ayrıca sesli ve görüntülü eğitimlerde içermektedir.

Minsk Rusça Kursu, Rus diline detaylı giriş sunan 3 haftalık yoğun eğitim veren bir kurstur. Kısa zamanda Rusça öğrenmek isteyen profesyoneller ve üniversite öğrencileri için ideal eğitimlerimizdir.

Minsk Rusça Dil Kursu ile Rusça eğitim almanızın faydaları arasında iletişim becerileri başta gelir. Rusça’da akıcılık ve böylece Rus kültürünü daha iyi anlamanızı sayabiliriz. Kursumuza katılan öğrenciler Rusça konuşulan ülkelerde hedeflerine daha kolay ulaşırlar. Ülkemizde ise aranılan kişiler arasında yer alırlar.

Minsk Rusça Kursu FiyatlarıEn Uygun Fiyat Garantili Minsk Rusça Kursları

Minsk Rusça Kursu fiyatları öğrencilerin hedef ve seviyelerine farklılık göstermektedir.  Belarus Eğitim kurumu olarak öğrenci yerleştirme ve eğitim danışmanlık hizmet firması olarak değişken seçenekler sunmaktayız. Minsk Rusça Kursu Ücretleri farklılık Göstermekte ve böyle olmasını etkileyen faktörleri ise şu şekilde sıralayabiliriz.

Minsk’te Rusça Kursu almak istediğiniz okul ve eğitimin süresi.
Eğitiminizi tamamlayana kadar olan vize.
Uçak bilet fiyatları
Konaklama masraflarıdır.

Belarus merkezli olan Minsk Rusça Kursu yılların verdiği tecrübeler ile gerekli çeviri, bürokrasi, vize ve diğer gerekli işlemlerde kolaylık sağlıyoruz. Sağladığımız kolaylıklardan dolayı genellikle paket fiyatlar tercih edilmektedir.

Minsk Rusça Kursu –  Neden Belarus Minsk’te Alınmalı?

Belarus Minsk’te Rusça kursu, Rusya’da Rusça kursu fiyatlarına göre oldukça daha ekonomiktir. Ayrıca Rusya ile Ukranya’nın arasındaki savaş ortamdan olayı da Minsk’te Rusça kursu almak daha popüler hale gelmiştir. Belarus halkının % 98 ise Rusça konuşmaktadır.  Belarus’un resmi eğitim dili ise Rusçadır. Ülke eğitime verdiği önem ile tüm Dünya’ya adını duyurmuştur. Yaşam standartları yüksek, sakin, refah düzeyi ve güvenliği yüksek, temiz Avrupa ülkeleri arasında yer alır. Belarus eski Sovyetler Birliği döneminde eğitim merkezi olarak anılırdı. Bundan dolayı o dönemden kalan üniversite ve eğitim kurumlarının birçoğu göze çarpmaktadır. Özellikle Belarus’un başkenti Minsk’te 30’un üzerinde ve dengi öğretim kurumu bulunur. Bu rakamlar ise Belarus’un eğitime verdiği önemi bir kez daha göz önünde bulundurur. Bu nedenle Belarus’un başkentin de üniversite okumak Minsk Rusça Kursu almak mümkündür. Minsk’te üniversite eğitimi almak için Rusça dilini yeteri kadar bilmiyor iseniz üniversitelerin Rusça hazırlık programlarına katılabilirsiniz.

Belarus’ta insanların kültür düzeyi yüksektir. Gelir dağılımı ise düzenli ve eşittir. Bundan dolayı halkı sakindir. Ülkede güvenlik önlemleri son derece yüksektir. Temizlik konusunda ise oldukça duyarlıdır. Ülkede bütün üniversiteler yabancı öğrencilere son derece uygun imkanlarla eğitim sunar. Belarus eğitim sizlere Belarus’ta yaşayarak, konuşarak, günlük aktivitelere katılarak, Rusça’nın mantıkını yerinde Rusça öğrenmek için çok farklı seçenekler sunar.

Minsk Rusça Kursu İle Rusça Öğrenmek Ne Kadar Sürer

Rusça dili Dünyanın en zor dilleri arasında yer almaktadır. Rusça dilini öğrenmek için azimli olmak gerekmektedir. Rusça öğrenme süreleri kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Ayrıca Rusçayı yerinde öğrenmek size Rusçayı doğru ve kısa sürede öğrenmenizi sağlar. Rusça öğrenmek 3-6 ay sürer. Yalnız Minsk Rusça Kursu ile Rusça’yı akıcı olarak konuşmak için 1-3 yıl kadar emek vermeniz gerekmektedir. Minsk Rusça Kurslarına katılım sağlayarak Rusça öğrenme sürelerini kısaltmak mümkündür.

Minsk Rusça Kursu – Rusça Öğrenmemin Pratik Yolları

Psikolojik olarak kendinizi hazırlamanız gerekir.
Mümkün ise Rusça konuşulan yerleri tercih edin.
Temel kelimeler öğrenin.
Temel gramer konularını öğrenin.
Rusça çekişmiş filmleri ve dizilerini izleyin.
Basit Rusça masal ve hikayeler okumalısınız.

Rusça Öğrenirken Nelere Dikkat Etmek Gerekir

Rusça dilini öğrenmek için her gün çalışmak gerekir. Rusça’yı yerinde öğrenmek en önemli unsurlardan birisidir. Alanında uzman eğitmenler eşliğinde Minsk Rusça kursu ile daha kısa sürede doğru Rusça öğrenebilirsiniz. Eğitim dili Rusça olan Minsk’te bol bol pratik yapma şansı yakalamış olursunuz. Diğer Rus ülkelerine nazaran ekonomik olan Belarus’ta farklı kültürler tanıyarak düzgün telaffuz ile Rusça öğrenmeniz için daha doğru olacaktır. Farklı ülkelerden arkadaşlıklar edinmenizde size farklı iş alternatifler sunmaktadır.

Minsk Rusça Kursu ile sözlü ve yazılı Rusça becerilerini geliştirmek için danışmanlarımız ile iletişime geçerek Minsk Rusça Kursu hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.     

Sohbete Başla
İletişime Geç
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?